KONCERT TOMPSONA IZAZVAO ZABRINUTOST SRBA

           SPC u ime Eparhija gornjokarlovačke i dalmatinske, sa svojim sveštenstvom i vernicima izražavaju svoju veliku zabrinutost povodom nedavno održanog rok koncerta Tompsona u Zagrebu, koji je neko nazvao ,,koncert u crnim majicama na kome je bilo prisutno oko 50 hiljada mladih ljudi.

           Posebnu uznemirenost među vernicima SPC pomenute dve eparhije izazvalo je to što su na ovom koncertu viđeni ustaški simvoli pod kojima je u  II svetskom ratu izvršen najveći nacistički zločin nad Srbima, Jevrejima i Romima u tadašnjoj NDH.                                                 

                                          info - Eparhija dalmatinska
Šibenik, 20. 06. 2007

   
 

*
КОНТАКТ -:_:-
KONTAKT *
:  :  :
Copyright © 2004 SPC - Dalmatinska Eparhija.

Designed by SeRGio